Proč eat it

Proč eat it

Proč eat it x

Informací o zdravém životním stylu a zdravé stravě, stejně tak výživových poradců, je dnes spousta. Média na nás chrlí hory informací o tom, co bychom měli jíst a jak bychom měli správně žít. Všude samá reklama o doplňcích stravy, nevíme pak co dřív užívat, abychom byli zdraví…

Není ale třeba si ze všech těch informací dělat velkou hlavu.  Podívejme se na věci z vyšší perspektivy. Není žádná univerzální cesta pro všechny, každý jsme unikátní a tudíž na každého platí něco jiného a tak k tomu „poradcovaní“ chceme přistoupit trochu jinak, přirozeně a s rozvahou. K cíli lze přeci dojít různými cestami. Nabízíme pomocnou ruku lidem, kteří chtějí řešit co jíst, aby měli energii na to co mají rádi, kteří se chtějí hýbat a něco se sebou dělat. Není třeba dělat spousty změn najednou a dávat si obrovské cíle, kterých nelze dosáhnout. I malá změna znamená krok vpřed.

Náš název eat it překládáme z angličtiny jako sněz to. Vyjadřuje naše doporučení jíst, jíst to co máme rádi, ne hladovět a držet různé diety. Naše logo se bude objevovat ve 4 barvách citrusů (citron, limeta, pomeranč a grep). Proč citrusy? Protože jsou plné šťávy jako život. Osvěží, stejně tak jako my bychom rády přinesly něco svěžího a nového. Jsou barevné, to vyjadřuje hravost. Jsou kyselé, stejně tak jako rozhodnout se něco změnit není lehké. Jsou sladké jako úspěch, když se něco povede.

Tak neseďte a pojďte s námi něco dělat :-), těšíme se.

Leave A Response