Co o nás říkají

Po absolvování schůzky s Vámi jsem si uvědomila mnoho věcí a zároveň odpověděla na mnoho otázek, na které jsem hledala odpověď skoro dva roky.

Od schůzky uplynuly 3 měsíce a já se cítím mnohém lépe, spokojeně, vyrovnaně a hlavně klidně, což je důležité. Podařilo se mi přeměnit 2 kg tuku na 2,5kg svalů a vůbec jsem nepotřebovala dodržovat jídelniček, který po týdnu nenávidím :-D stačí poslouchat tělo co chce a co potřebuje. Dokonce mám ve škole lepší výsledky a nevyčítám si každý prohřešek typu dortík, zmrzlina atd... Přestala jsem trénovat ve fitku jako trenérka a změnila úplně celé prostředí, což přidalo také hodně k výsledku, běžecká kondička šla nahoru a zase začínám ráda chodit do fitness centra...

Nesmírně si cením a vážím Vaších rad a jsem ráda, že jste mi věnovala svůj čas.

Nikol, Ostrava

Názor na kurz "Jak si sestavit jídelníček": Kurz se mně moc líbil. Za málo peněz jsme se hodně naučili a odnášeli si cenné informace. Ze zkušenosti mých známých, kteří navštívili výživové poradce, kteří s nimi jednali pohrdavě a nutili Herbalife, tak jsem nadšená. Určitě jsem u vás nebyla naposled.

Názor na lektora "Zuzana Mlčáková": Paní Mlčáková byla úžasná.Velmi mile nás přivítala. Mluvila k věci, neodbočovala od tématu. Nejvíce jsem ocenila její postoj k naší obezitě. Byla nad věcí, žádné jedovaté poznámky a obrovská snaha nám pomoci. Stále vidím ten její krásný úsměv a poutavý projev. Je to srdíčkový človíček na svém místě.

Jitka Rohanová, účastnice kurzu Jak si sestavit jídelníček přes portál naučmese.cz

Názor na kurz "Jak si sestavit jídelníček": Kurz byl poskládaný smysluplně, logicky, věcně prakticky. Uběhl rychle, bylo to suprové.

Názor na lektora "Zuzana Mlčáková": Zuzka zářila na dálku, přesně tak si představuji lektora kurzů.

Kateřina Borová, účastnice kurzu Jak si sestavit jídelníček přes portál naučmese.cz

Veronika stále som z tých 8 kg celkovej váhy v šoku, že je to tak rýchlo preč....som strašne moc namotivovaná ešte viac ....je mi z toho strašne dobre u srdca :D...a budem robiť aj na'dalej reklamu medzi známymi :D

Teším sa z toho úspechu :d

To je hlavne vaša zásluha, že ste mi tak nápomocná :D

Silvia Straková, Ostrava

„…včera proběhl seminář „Zdravý životní styl“. Všichni účastníci byli velice nadšeni a spokojeni. Chci moc poděkovat za tento seminář, lektorky byly úžasné a skvělé. Vyřiďte jim od nás všech velké poděkování.

… Ještě jednou moc děkuji a doufám, že i následující semináře budou takto příjemné, přínosné a pohodové, jako byl tento“.

p. Svobodová, Městský úřad, Frenštát pod Radhoštěm

Holky jsou profesionálky a vždycky byly. Když se do něčeho pustí, tak už pořádně! Využila jsem jedné předvánoční akce a šla se do eatit přeměřit. Všechno mi bylo krásně vysvětleno, objasněno a spokojeně jsem odešla domů. Stálo mě to jen minutové sundání ponožek :) Všem vřele doporučuji!

Michaela Kývalová, Ostrava

Je opravdu zajímavé zjistit, jak moje tělo funguje. Věta, po absolvování měření, že jím málo, mně náramně potěšila a pobavila Pokud si s hubnutím nevíte rady eat - it je správná volba.

Monika Hloušková , Ostrava

S odstupem času a po patnácti kilech si klidně troufnu říct, že mi před cca dvěma lety 'eat it' změnilo život. Velmi nenásilným, přesto velmi efektivním způsobem a s lidským přístupem a respektem k mým potřebám i slabostem. Nic nebylo opomenuto. Nejen, že jsem měla jasně a přesně dáno, jak, co a kdy jíst, ale hlavně jsem tomu všemu díky holkám sama porozuměla. Díky tomu se mi podařilo nejen pozbýt oněch 15kg (13kg tuku), ale také znovu výrazně nepřibrat. Dnes totiž vím přesně co dělat, když potřebuju shodit i váhu udržet :) Aktuálně při hledání cesty, jak dosáhnout mých nových cílů s 'eat it' vidím a užívám si nejen profesionalitu, pečlivost i kreativní přístup, ale hlavně, hlavně pocit, že jsme parťáci a že na té cestě je se mnou někdo, kdo mě podpoří, kdy a v čem je to třeba! To je pro mě to nejdůležitější. Děkuji!

Daniela Mařáková , Brno

I já bych se chtěla podělit o zkušenosti s eat it. Jsem maminka 2 dětí na mateřské dovolené. Takže celý den v poklusu okolo dětiček, napapat, uklidit, uvařit, vyžehlit.....atd. a večer zmožena ulehnout k TV a nejlépe se nacpat něčím dobrým (hlavně sladkým na obalení poničených nervů). Večer taky samozřejmě zjistím, že jediná já jsem snad skoro vůbec nejedla a snažím se to dohnat :-( To zná asi každá mamča. Při drásavém pohledu do zrcadla jsem se rozhodla, že s tím rozhodně musím něco udělat. Jelikož zkušenosti s různýma dietama mi nikdy nepřinesly nic dobrého, kromě narychlo shozených kil, vyčerpání, špatné nálady a samozřejmě neodlučitelného jojo efektu, rozhodla jsem se svěřit se odborníkům. S eat it spolupracuji teprve krátce (asi měsíc), ale musím uznat, že výsledky se pomalu, ale jistě dostavují. Firmu vedou dvě mladé sympatické slečny, které se Vám opravdu osobně věnují. Jídelníček Vám sestaví opravdu pestrý a podle toho, co rádi jíte. Vždy je tu ochota pomoci, kdykoliv můžete zavolat a poradit se, případně některá jídla pozměnit. Při případném selhání a špatné vůli se na Vás nedívají jako na neschopného, naopak podpoří, vyslechnou a snaží se pomoci. Jelikož toto není má první zkušenost s výživovými poradci, tudíž můžu srovnávat, eat it musím jen a jen doporučit!!! Díky osobnímu přístupu ke každému klientovi víte přesně, kde děláte chybu, kde je třeba ubrat nebo naopak přidat. Jsem opravdu ráda, že jsem se takhle rozhodla! Eat it přeju spoustu odhodlaných klientů a jen tak dál :-) Klientka Kamila :-)

Kamila, Ostrava

Je fajn, změřit si přesně složení vašeho těla, vědět jak spaluje, čeho má dostatek a naopak co mu chybí. Děvčata jsou moc milé, nic nevnucují, záleží jen na mě, jak se rozhodnu shodit své přebytečné kilča. Pokud to nezvládnu sama, určitě vím, že si nechám poradit od nich.

Hana Cigánková , Ostrava

Dneska jsem absolvovala mereni u dvou prijemnych a usmevavych odbornic na výživu....v prijemnem prostredi jejich kancelare...a dozvedela jsem se spoustu uzitecnych rad....jeste jednou dekuji a vrele doporucuji vsem mym znamym a pratelum.

Barbora Šindlerová, Ostrava

Bezvadný přístup a odborné poradenství mi pomohlo nejen očistit organismus, ale nabrat energii do dalšího podnikání. Shodila jsem pár kil navíc a cítím se moc dobře. Je velmi důležité vědět, jaké složení stravy je pro každého jedince prospěšné, aby tělo fungovalo tak, jak má. Vřele doporučuji.

Blanka Chrástková, Ostrava

S eat it jsem velice spokojená. Myslím, že svým přístupem k zákazníkům kráčíte po cestě úspěchu. Líbí se mi, že se snažíte dělat jídelníčky přímo na míru, tzn. co má dotyčný rád, jaký má životní styl - práce apod. Zhodnocení starého režimu - taky super, velice efektivní. Jde vidět, že vám nezáleží víc na penězích než na skutečném výsledku. Tomu mimo jiné odpovídají průběžné kontroly po zavedení nového jídelníčku.

Myslím si, že člověk hlavně potřebuje vyhrát boj v sobě samém, aby změnil svůj životní styl k lepšímu . Vy mu s tím dokážete pomoct do určité míry, ale tuto funkci plníte na velmi vysoké procento.

Rozhodně si zachovejte svůj osobitý a subjektivní přístup, jen tak dál. Doporučuji vás a držím vám palce:)

Tereza Ekrtová, Ostrava