Svačinky

Svačinky 650 kJ

Máte-li chutě nebo vlčí hlad, jakmile přijdete domů z práce, dejte si svačinku mezi jídly. Připravily jsme pro vás názornou ukázku. Podívejte se, jak málo stačí.

eat it svačinky 650kJNe každý je na svačiny zvyklý, nicméně svačiny nám pomáhají udržovat hladinu cukru v krvi mezi hlavními jídly a předchází tak „vlčímu“ hladu a následnému přejídání. Přijdete-li po práci domů a nevíte, co byste dříve snědli, dejte si ještě v práci (nebo po cestě domů) svačinu a uvidíte, že to pak doma nebude tak „zběsilé“ :-)

Proto jsme pro váš připravily grafické znázornění svačinek a jejich energie v hodnotě 650 kJ. Takto malá svačinka je vhodná pro ženu menšího vzrůstu (160cm) dodržující redukční režim, její bazální metabolismus (spalování) je 5500 kJ (cca 1300 kcal). Pokud jste muž nebo větší žena, je třeba na porci přidat.

Údaj o tom, jak spalujete (bazální metabolická míra) zjišťujeme měřením na našem přístroji InBody120. Bez této hodnoty nelze sestavit jídelníček na míru, neboť každý spalujeme a žijeme jinak.

 

 

 

 

 

Učím se x

Leave A Response